Apie Mus
Kokybiškai ir profesionaliai dengiame šlaitinius stogus individualiems ir pramoniniams pastatams.

Pagrindinė mūsų stogdengių statybos darbų sritis yra plokščių stogų dengimas, įrengimas ir renovacija. Įrenginėjame daugiabučių namų, mokyklų, darželių, individualių namų ir kitų pastatų stogus.

Viktoro Armalio įmonė įkurta 1997m. balandžio 17d. ir buvo pradėti stogo remonto darbai su  ruloninės - prilydomos stogo dangos ir stogo skardinimo, pastatų šiltinimo ir pastato apdailos darbais. Siekiame, kad kiekvienas klientas gautų tinkamiausią sprendimą, aukščiausią darbų ir aptarnavimo kokybę bei maksimalią naudą. Tai pasiekiama remiantis ilgamete patirtimi, išsamiomis žiniomis apie produktus, atsakomybe ir sąžiningu darbu.

Pastoviai bendradarbiaujame su medžiagų tiekėjais, todėl galime patarti iš kur pirkti medžiagas, susitarus galime nupirkti ir atvežti. Visada atsižvelgiame į užsakovo norus, stengiamės patarti, kaip reikia teisingai ir gerai atlikti numatomus darbus. Visada garantuojame už savo atliktų darbų kokybę ir darbus atliktus sutartu laiku. Visiems darbams suteikiame 5 metų garantiją, nors mūsų įrengtos stogo dangos tarnauja ir daug ilgesnį laiką, savo problemas kylančias dėl stogų remonto užmiršite ilgam laikui.

Tikslią darbų kainą galima apskaičiuoti tik pateikus remontuojamo objekto plano brėžinius ir reikalavimus arba pagal esamą situaciją apsilankius pačiame objekte. Jeigu Jūs norite plačiau sužinoti apie stogų dengimą ar kitus stogdengių atliekamus darbus kreipkitės ir mes Jums padėsime, patarsime kaip pasielgti Jūms rupimoje situacijoje.

Štai kuo mes užsiimame

Stogų dengimas

Pramoninių stogų dengimas

Daugiabučių namų dengimas